sternik

W dzisiejszych czasach wiele dzieci nazbyt dużo czasu spędza z tabletem – rodzice powinni jakoś z tym poradzić sobie

Nadeszły czasy, gdy mama z tatą nie są zmuszeni już niemal siłą zabierać pociechy wieczorem z podwórka, gdyż te bawiły się tam z kolegami. Teraz dzieci wolą na okrągło siedzieć z laptopem i grać.

To w sieci komunikują się z kolegami, a stare gry nieuchronnie odchodzą do lamusa – są reliktami poprzedniej ery.
sternik
Autor: Polska Zielona Sieć
Źródło: http://www.flickr.com
obozy jeździeckie
Dziś zadaniem rodziców nierzadko wydaje się być zainteresowanie malucha innymi atrakcjami, tak by chciał zostawić tablet. Mamy szansę zaciekawić naszego szkraba różnego rodzaju lekcjami po szkole. Na przykład może być to jeździectwo. Maluch może pokochać te piękne zwierzęta miłością całkowitą i chcieć być większość czasu w stadninie. Będzie to świetna wiadomość, gdyż nie będzie stale grał w gry i często będzie przebywać na zewnątrz. Zatem z miłości do koni wynikną same plusy.
Dobrym rozwiązaniem są też obozy na mazurach jeździeckie. Mamy możliwość posłać na nie nasze dziecko, gdy będzie już trochę starsze. Wtedy może pojechać na przykład na dwa tygodnie w okresie lata. Jeżeli mu się spodoba, to prawdopodobnie będzie już częstym bywalcem tych wyjazdów.zerknij tutaj folia na samochód wzory folia na samochód wzoryNa takich zgrupowaniach pewnie będzie się dobrze czuć, ponieważ będą go otaczać inne dzieci, które posiadają takie samo zainteresowanie.

Toteż będzie to dobry początek do rozmów oraz zawierania nowych znajomości. I na obozie konnym będzie mógł cały niemal czas być z końmi. Opiekować się nimi, karmić i doskonalić sztukę jeździecką.