Gdańsk

Platforma do pompowania – do czego istnieje możliwość ją zastosować i jak wiele ma możliwość nas kosztować?

Wyjeżdżając w miejsce, w której główną atrakcją bywa woda, wielu z nas zabiera ze sobą dosłownie cały ekwipunek i nie rozmawiamy tutaj o środkach przeznaczonych do opalania, stroju kąpielowym, czy nieodzownym przy wodzie ręczniku.

Dosłownie każdy spośród nas bardzo chce dobrze bawić się w wodzie bez znaczenia ile ma lat, dlatego często bierzemy wraz z sobą pełno wodnych „gadżetów”, które w owej zabawie maja możliwość naszym osobom dopomóc. Pośród nich istnieje pewien dość szczególny element, który odnajdzie nie jedno, tylko kilka zastosowań i to nie tylko dla jednej osoby!
Gdańsk
Autor: MrSco

Dosłownie wszyscy wiemy jak istotne jest, by będąc w wodze trzymać się powierzchni – zwykle kiedy o tym rozmyślamy mamy we własnych głowach nasze dzieci oraz to, aby nie utonęły, tymczasem tak samo jak oni i my mamy możliwość spotkać się z problemem wyjścia z wody. Gadżetów do wody typowo dla pełnoletnich jest mniej, a przynajmniej mają one inne wzornictwa niż te dla dzieci – dlatego właśnie dość często nawet o nich w ogóle nie rozmyślamy. Tymczasem jest dla nas coś takiego, co pozwala równocześnie na odpoczynek, zabawę, a nawet może być prawdziwym miejscem, w którym możemy pracować. Brzmi to nierealnie? Być może, jednakże powstało coś takiego, a przezywamy to platformą do pompowania. Taka platforma pompowana bywa dokładnie tym, co sądzimy jest to niewiarygodnie wytrzymała i twarda platforma z możliwością przenoszenia, którą wystarczy, iż porządnie nadmuchamy. Zrobiona jest ona z bardzo specyficznych materiałów, które to po wypełnieniu ich powietrzem czynią z niej niewiarygodnie stabilne miejsce, które bez żadnego problemu unosi się zaraz na powierzchni wody.

Dobrze jest jednakże wiedzieć, iż taki „element luksusu”, jakim jest platforma nie jest tania – w porównaniu ze zwyczajnymi leżakami (wartymi nawet parę złotych) może kosztować nawet kilka tysięcy.