schrade

Co wyposażyć się ze sobą na eskapadę do parku?

Jeśli jesteś facetem w sile wieku oraz ciekawią Ciebie takie kwestie jak bezpieczeństwo familii i survival, z pewnością lubisz różnorakie eskapady czy też szkoły wytrwania.

Kto wie, może sam je zresztą organizujesz?
schrade
Autor: Sport-shop.pl
Niezależnie od owego, czy śpisz w ciemnym lesie jako nauczyciel czy jako uczestniczący, prawidłowo byłoby, gdybyś posiadał w kieszeni nożyk blackhawk. Spokojnie, nie jest to ten śmigłowiec a wyłącznie mający identyczną markę nóż dla prawdziwego mężczyzny. Nie jest to wszakże nożyk dla agresora a dla obrońcy pełna oferta dostępna pod adresem . Nożyk blackhawk to uniwersalny, bezpieczny ratunkowy nożyk dysponujący szczególnie utworzoną głownię umożliwiającą rozcięcie pasów ochronnych, tasiemek, lin a ząbkowane ostrze poszerza zdolności nożyka blackhawk o pomocnicze role. Jego długość to 140mm (po złożeniu: 82mm) a waga równa się 75gram. Posiada ponadto wybijak do szybek, otwieracz do pojemników na wodę, puszek i śrubokręt. Wyposażony jest również w zabezpieczenie LinerLock.

Jeżeli zaś ciekawią Cię bardziej aktywne postaci spędzania czasu w puszczy, wypróbuj schrade-trwały nóż survivalowy stworzony z wysokowęglowej stali w technologii full tang . Taki dysponujący 312mm długości i ważący 450g nóż schrade posiada głownię obłożoną ciemną powłoką zabezpieczającą przed korozją oraz likwidującą odblaski.

Czy chcesz zgłębić dodatkowe porady? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (https://artgrafcars.pl/oklejanie-samochodow-opole/) inne informacje odnoszące się takiej kwestii – link jest tutaj.

Posiada również praktyczną i przyjemną w dotyku rękojeść z jelcem wykonaną z tworzywa Kraton-G o fakturze przeciwpoślizgowej.

W komplecie z nożem schrade obecna jest nylonowa pochewka z rozpinaną kieszonką i możliwością przyczepienia do pasa. Nóż schrade kosztuje mało a w zamian oferuje Ci przeżycie niejednej cudownej perypetii.